۱۴۰۰ چهارشنبه ۲ تير

پالایش

از
تا
جستجو
گروه
مرتب شود با
به صورت
تيتر سوال
سیاست کتابخانه در فرآهم اوری منابع الکترونیکی چسیت چه در تهیه کتاب پایگاه مقاله و مجله ؟ سیاست کتابخانه در فرآهم اوری منابع الکترونیکی چسیت چه در تهیه کتاب پایگاه مقاله و مجله ؟
درود بر شما 
   در مورد پایگاه های فارسی با توجه به حذف مجلات چاپی، پایگاههای معتبر مگیران، نورمگز و سیویلیکا که در دانشگاه های دیگر نیز استفاده می شوند مورد اشتراک قرار می گیرند. در مورد پایگاه های لاتین با توجه به عدم اشتراک پایگاه های معتبر از ناشران اصلی، چند سامانه ارائه دهنده پایگاه های اطلاعاتی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به جامعیت سامانه دانش لینک این سامانه در اولویت قرار گرفت. تهیه کتاب های الکترونیکی مورد نیاز نیز طبق درخواست های اعضای هیات علمی و گروههای مختلف آموزشی، در چارچوب رشته های موجود در دانشگاه اصفهان انجام می گیرد.
با سلام و احترام اینجانب دانشجوی ارشد دانشگاه هنر اصفهان در رشته هنر اسلامی جهت نگارش پایان نامه به کتاب (فهرست دیوانهای خطی کتابخانه سلطنتی و کتاب هزارو یکشب) تالیف بدری آتابای که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان در بخش مرجع به شماره ف 375 ک 016/091 موجود می باشد، نیاز دارم. نظر به اینکه این کتاب در کتابخانه های شهر اصفهان یافت نشد، خواهشمند است اجازه فرمایید با حضور دربخش مرجع از این کتاب استفاده نمایم . با تشکر با سلام و احترام اینجانب دانشجوی ارشد دانشگاه هنر اصفهان در رشته هنر اسلامی جهت نگارش پایان نامه به کتاب (فهرست دیوانهای خطی کتابخانه سلطنتی و کتاب هزارو یکشب) تالیف بدری آتابای که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان در بخش مرجع به شماره ف 375 ک 016/091 موجود می باشد، نیاز دارم. نظر به اینکه این کتاب در کتابخانه های شهر اصفهان یافت نشد، خواهشمند است اجازه فرمایید با حضور دربخش مرجع از این کتاب استفاده نمایم . با تشکر
با سلام و احترام
     کتاب مورد نظر موجود است و با ارائه کارت دانشجویی می توانید آن را مطالعه فرمایید.
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته هل یوجد فی المکتبة کتاب (سفری به روم)=(مسافرات امام حسن مجتبى علیه السلام و یزید به روم و آزمونى بزرک در بارکاه امبراطور)-تألیف (علی کاظمی)؟ السلام علیکم و رحمة الله و برکاته هل یوجد فی المکتبة کتاب (سفری به روم)=(مسافرات امام حسن مجتبى علیه السلام و یزید به روم و آزمونى بزرک در بارکاه امبراطور)-تألیف (علی کاظمی)؟
با سلام و احترام
    متاسفانه کتاب مورد نظرتان در کتابخانه موجود نیست.
با سلام و عرض ادب دانشجوی ارشد دانشگاه صفاهان هستم . می خواهم از پایان نامه های دانشگاه برای مطالعات خود استفاده کنم. دو سوال: 1- آیا شرایط خاصی دارد؟ 2- چه زمانی می توانم در کتابخانه حضور پیدا کنم؟ با سلام و عرض ادب دانشجوی ارشد دانشگاه صفاهان هستم . می خواهم از پایان نامه های دانشگاه برای مطالعات خود استفاده کنم. دو سوال: 1- آیا شرایط خاصی دارد؟ 2- چه زمانی می توانم در کتابخانه حضور پیدا کنم؟
با سلام و احترام
     امکان استفاده حضوری از پایان نامه ها برای دانشجویان سایر مراکز و دانشگاه ها وجود ندارد و با مراجعه به سامانه thesisdl.ui.ac.ir و ثبت ایمیل دانشگاهی خود می توانید پایان نامه مورد نظر را مطالعه نمایید. شماره تماس بخش پایان نامه ها: 37933182
 
سلام و وقت بخیر . یکی از دوستان من دانشجوی دکتری در عراق هستند و به چند نسخه خطی نیاز دارند که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان موجود هست.لیست کتاب ها رو می‌فرستم برای شما . خواستم بدونم آیا نسخه خطی به شکل پی دی آف در دسترس هست تا من برای دوستم ارسال کنم و‌طریقه دسترسی در شرایط کرونایی به چه صورت هست ؟ سلام و وقت بخیر . یکی از دوستان من دانشجوی دکتری در عراق هستند و به چند نسخه خطی نیاز دارند که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان موجود هست.لیست کتاب ها رو می‌فرستم برای شما . خواستم بدونم آیا نسخه خطی به شکل پی دی آف در دسترس هست تا من برای دوستم ارسال کنم و‌طریقه دسترسی در شرایط کرونایی به چه صورت هست ؟
با سلام و ادب
پس از جستجوی نسخه خطی مورد نظر، با کلیک روی علامت پی دی اف قرمز رنگ کنار هر کتاب، نسخه خطی مورد نظر مشاهده می شود و با فلش هایی که در پایین صفحه قرار گرفته مرور صفحات امکان پذیر است. کلیه نسخه های خطی دانشگاه اصفهان به صورت رایگان قابل دسترس و مطالعه بوده و در صورت نیاز به دانلود، هزینه هر اسلاید 1500 ریال است. با ارسال آدرس ایمیل و پرداخت مبلغ، نسخه خطی از طریق ایمیل ارسال می گردد.
رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه
سلام و عرض ادب
   در این خصوص بررسی و پیگیری به عمل آمد و اشتباه صورت گرفته تصحیح گردید. با سپاس
با سلام و وقت بخیر کتاب امانت داده شده تحت عنوان مکانیک محیطهای پیوسته اثر لی در کتابخانه آزادگان را از 19 بهمن رزرو کرده ام و تاریخ بازگشت آن 30 بهمن نوشته شده ولی هنوز به کتاب به مخزن بازگردانده نشده. با سلام و وقت بخیر کتاب امانت داده شده تحت عنوان مکانیک محیطهای پیوسته اثر لی در کتابخانه آزادگان را از 19 بهمن رزرو کرده ام و تاریخ بازگشت آن 30 بهمن نوشته شده ولی هنوز به کتاب به مخزن بازگردانده نشده.
با سلام و ادب
   امانت گیرنده خارج از استان ساکن بوده و طی تماس تلفنی مسئول کتابخانه آزادگان با ایشان، قرار شد کتاب را از طریق پست به کتابخانه بازگردانند. 
چطوری میتونیم عضو کتابخانه بشیم چطوری میتونیم عضو کتابخانه بشیم
با سلام و احترام
   چنان چه اطلاعاتتان از طرف اداره آموزش برای کتابخانه ارسال شده باشد، عضویت شما توسط کارشناس عضویت و تسویه حساب کتابخانه مرکزی انجام گرفته است و برای امانت گرفتن کتاب لازم است ایمیل کتابخانه را فعال نمایید. (در منوی میز خدمت نحوه ی فعال سازی ایمیل کتابخانه توضیح داده شده است).
درود وسلام... خسته نباشید میخواستم بدونم شما با منابع کتابخانه ای دانشگاهی در خارج از کشور ارتباط دارید به طور مثال اگرمن بخوام یک پایان نامه از فلان دانشگاه کانادا یا آمریکا دانلود کنم این امکان برای شما فراهم هست یا خیر؟ اگر هم این کار هزینه دارد مشکلی نیست ممنون میشم به من اطلاع دهید درود وسلام... خسته نباشید میخواستم بدونم شما با منابع کتابخانه ای دانشگاهی در خارج از کشور ارتباط دارید به طور مثال اگرمن بخوام یک پایان نامه از فلان دانشگاه کانادا یا آمریکا دانلود کنم این امکان برای شما فراهم هست یا خیر؟ اگر هم این کار هزینه دارد مشکلی نیست ممنون میشم به من اطلاع دهید
سلام و عرض ادب
دسترسی یه پایان نامه های پایگاه proquest از طریق سامانه دانش لینک در قسمت پایگاههای اطلاعاتی سامانه کتابخانه دیجیتال امکانپذیر است. لطفا با استفاده از ایمیل دانشگاهی در این سامانه ثبت نام نمایید تا امکان استفاده از کتابها، مقالات و پایان نامه های خارجی را داشته باشید.
اول اینکه آیا میشه امروز درخواست امانت یک کتاب رو بدم و فردا از دانشگاه تحویل بگیر؟؟؟ و سوال بعدمم اینکه سالن مطالعه باز هستش؟ اول اینکه آیا میشه امروز درخواست امانت یک کتاب رو بدم و فردا از دانشگاه تحویل بگیر؟؟؟ و سوال بعدمم اینکه سالن مطالعه باز هستش؟
سلام و عرض ادب
   درخواست کتاب فقط به صورت حضوری است و هر زمان که شما درخواست کتاب دهید همان روز می توانید آن را تحویل بگیرید. چنان چه احتمال دهید قبل از امانت توسط شما، فرد دیگری آن را امانت گیرد، می توانید کتاب را در صورت موجود بودن رزرو کرده و روز بعد تحویل بگیرید. 
   سالن های مطالعه دانشگاه از زمان شیوع ویروس کووید 19 تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
<<   <  1 2  >   >>  
Powered by DorsaPortal