۱۴۰۰ سه شنبه ۳۰ شهريور

پالایش

از
تا
جستجو
گروه
مرتب شود با
به صورت
تيتر سوال
سلام و عرض ادب. آیا کتاب حقوق اقتصادی دکتر عبدالحسین شیروی در کتابخانه موجوده؟ ممکنه بفرمایید چه قسمتی؟ جهت استفاده از طرح رابطین برای بنده که هیات علمی دانشگاه پیام نور هستم به چه ترتیبی باید اقدام کنم؟ سپاس از شما سلام و عرض ادب. آیا کتاب حقوق اقتصادی دکتر عبدالحسین شیروی در کتابخانه موجوده؟ ممکنه بفرمایید چه قسمتی؟ جهت استفاده از طرح رابطین برای بنده که هیات علمی دانشگاه پیام نور هستم به چه ترتیبی باید اقدام کنم؟ سپاس از شما
با سلام و احترام
  •    کتاب مذکور در کتابخانه های دانشگاه اصفهان موجود نیست. 
  •    "طرح امانت بین کتابخانه ای شهر اصفهان" بین کتابخانه های دانشگاه های اصفهان، صنعتی، مالک اشتر، علوم پزشکی، هنر، پیام نور مرکز اصفهان، کتابخانه مرکزی شهرداری، مرکز تحقیقات معلمان و خانه ریاضیات برقرار است.   
   چنان چه عضو یکی از دانشگاه ها یا مراکز فوق هستید با مراجعه یا تماس با رابط طرح در کتابخانه دانشگاه یا مرکز خود، عنوان کتاب مورد نظرتان را اعلام نمایید، چنان چه کتاب در سایر مراکز موجود باشد، از طریق پیک در اختیار رابط طرح قرار گرفته و می توانید به آن دسترسی یابید. پیک در روزهای زوج جهت تحویل کتاب های درخواستی به کتابخانه های عضو طرح مراجعه می کند.
رابط طرح امانت بین کتابخانه ای شهر اصفهان در دانشگاه اصفهان: آقای عبدالمهدی رجایی 37933178
  •  طرح امین: یکی دیگر از طرح ها، طرح امین است (توافقی رسمی بین تعدادی کتابخانه است که بر اساس آن، هر کتابخانه می تواند مدارک مورد نیاز کاربران خود را که هنگام درخواست در مجموعه اش موجود نیست، از مجموعه دیگر کتابخانه ها تامین کند).
    رابط طرح امین در دانشگاه اصفهان: سرکار خانم فاضلی 37932186
با عرض سلام من دانشجوی دانشگاه اصفهان هستم می خواستم بپرسم چگونه می‌توانم از خدمات کتابخانه و سالن مطالعه استفاده کنم . ایا باید در جایی ثبت نام کنم یا ارائه دادن کارت دانشجویی کافی است؟ با عرض سلام من دانشجوی دانشگاه اصفهان هستم می خواستم بپرسم چگونه می‌توانم از خدمات کتابخانه و سالن مطالعه استفاده کنم . ایا باید در جایی ثبت نام کنم یا ارائه دادن کارت دانشجویی کافی است؟
با سلام و احترام
    نیازی به ثبت نام نیست، شما با ارائه کارت دانشجویی می توانید کتاب امانت گرفته، منابع مرجع و نشریات را مطالعه نمایید؛
   مطالعه حضوری پایان نامه ها جهت دانشجویان مقطع ارشد و دکتری دانشگاه اصفهان با ارائه کارت دانشجویی بلامانع است. همچنین کلیه دانشجویانی که دارای ایمیل دانشگاهی (پسوند aca) هستند میتوانند با مراجعه به سامانه thesisdl.ui.ac.ir پایان نامه های دانشگاه اصفهان را مطالعه نمایند؛
    استفاده از پایگاه های اطلاعاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه اصفهان منوط به داشتن ایمیل دانشگاهی و تکمیل فرم الکترونیکی "تعهدنامه استفاده از پایگاه های اطلاعاتی علمی" است. (جهت اطلاع از نحوه تکمیل فرم مذکور به منوی میز خدمت مراجعه نمایید)؛
  •    تذکر: برای امانت گرفتن کتاب لازم است ایمیل کتابخانه (جهت یادآوری موعد تمدید کتاب) فعال باشد (جهت اطلاع از نحوه فعال سازی ایمیل کتابخانه به منوی میز خدمت مراجعه نمایید).
 
سلام،وقت بخیر من دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد هستم،با توجه به محدودیت فضای سالن مطالعه ی بیمارستان شریعتی و شرایط کووید ،آیا امکان استفاده از سالن مطالعه ی دانشگاه اصفهان برایم وجود دارد؟و اگر پاسخ مثبت است چه مدارک و شرایطی لازم است؟ سلام،وقت بخیر من دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد هستم،با توجه به محدودیت فضای سالن مطالعه ی بیمارستان شریعتی و شرایط کووید ،آیا امکان استفاده از سالن مطالعه ی دانشگاه اصفهان برایم وجود دارد؟و اگر پاسخ مثبت است چه مدارک و شرایطی لازم است؟
با سلام و احترام
   دانشجوی گرامی استفاده از قرائت خانه های دانشگاه اصفهان فقط مختص دانشجویان دانشگاه اصفهان (با ارائه کارت دانشجویی)، فرزند و همسر اعضای هیئت علمی و کارمندان دانشگاه اصفهان (با تکمیل فرم استفاده از قرائت خانه های دانشگاه اصفهان که در اتوماسیون اداری بارگذاری شده) می باشد.
سلام، روز بخیر من دانشجو ارشد تربیت مدرس هستم اما بخاطر شرایط کرونا نمی تونم از کتابخانه دانشگاه تربیت مدرس استفاده کنم. می خواستم بدونم می تونم با ارائه کارت دانشجوییم به صورت موقتی از کتاب خانه مرکزی دانشگاه کتاب امانت بگیرم؟. ممنون . سلام، روز بخیر من دانشجو ارشد تربیت مدرس هستم اما بخاطر شرایط کرونا نمی تونم از کتابخانه دانشگاه تربیت مدرس استفاده کنم. می خواستم بدونم می تونم با ارائه کارت دانشجوییم به صورت موقتی از کتاب خانه مرکزی دانشگاه کتاب امانت بگیرم؟. ممنون .
 
   با سلام و احترام
  •    عضویت در کتابخانه های دانشگاه اصفهان برای اعضای هیئت علمی و دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه ها و مراکز دیگر امکان پذیر است (تکمیل فرم عضویت آزاد موجود در منوی میزخدمت و امراجعه به کارشناس مربوطه در طبقه پنجم کتابخانه مرکزی).
  • دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های دیگر با ارائه کارت دانشجویی یا معرفی نامه از دانشگاه مربوطه می توانند در محل کتابخانه، کتاب ها را مطالعه نمایند.
  • دانشجویان دانشگاه های هنر اصفهان، صنعتی اصفهان، مالک اشتر شاهین شهر، پیام نور اصفهان، علوم پزشکی اصفهان، مرکز تحقیقات معلمان، خانه ریاضیات و اعضای دارای عضویت ویژه کتابخانه مرکزی شهرداری، از طریق "رابطین طرح امانت بین کتابخانه ای" در دانشگاه ها و مراکز فوق می توانند به کتاب های موجود در دانشگاه اصفهان دسترسی یابند.
سیاست کتابخانه در فرآهم اوری منابع الکترونیکی چسیت چه در تهیه کتاب پایگاه مقاله و مجله ؟ سیاست کتابخانه در فرآهم اوری منابع الکترونیکی چسیت چه در تهیه کتاب پایگاه مقاله و مجله ؟
با سلام و احترام 
   در مورد پایگاه های اطلاعاتی علمی فارسی، پایگاه های معتبر مگیران، نورمگز و سیویلیکا که در دانشگاه های دیگر نیز استفاده می شوند مورد اشتراک قرار می گیرند. در مورد پایگاه های لاتین با توجه به عدم اشتراک پایگاه های معتبر از ناشران اصلی، چند سامانه ارائه دهنده پایگاه های اطلاعاتی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به جامعیت سامانه دانش لینک این سامانه در اولویت قرار گرفت. تهیه کتاب های الکترونیکی مورد نیاز نیز طبق درخواست های اعضای هیات علمی و گروههای مختلف آموزشی، در چارچوب رشته های موجود در دانشگاه اصفهان انجام می گیرد.
با سلام و احترام اینجانب دانشجوی ارشد دانشگاه هنر اصفهان در رشته هنر اسلامی جهت نگارش پایان نامه به کتاب (فهرست دیوانهای خطی کتابخانه سلطنتی و کتاب هزارو یکشب) تالیف بدری آتابای که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان در بخش مرجع به شماره ف 375 ک 016/091 موجود می باشد، نیاز دارم. نظر به اینکه این کتاب در کتابخانه های شهر اصفهان یافت نشد، خواهشمند است اجازه فرمایید با حضور دربخش مرجع از این کتاب استفاده نمایم . با تشکر با سلام و احترام اینجانب دانشجوی ارشد دانشگاه هنر اصفهان در رشته هنر اسلامی جهت نگارش پایان نامه به کتاب (فهرست دیوانهای خطی کتابخانه سلطنتی و کتاب هزارو یکشب) تالیف بدری آتابای که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان در بخش مرجع به شماره ف 375 ک 016/091 موجود می باشد، نیاز دارم. نظر به اینکه این کتاب در کتابخانه های شهر اصفهان یافت نشد، خواهشمند است اجازه فرمایید با حضور دربخش مرجع از این کتاب استفاده نمایم . با تشکر
با سلام و احترام
     کتاب مورد نظر موجود است و با ارائه کارت دانشجویی می توانید آن را مطالعه فرمایید.
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته هل یوجد فی المکتبة کتاب (سفری به روم)=(مسافرات امام حسن مجتبى علیه السلام و یزید به روم و آزمونى بزرک در بارکاه امبراطور)-تألیف (علی کاظمی)؟ السلام علیکم و رحمة الله و برکاته هل یوجد فی المکتبة کتاب (سفری به روم)=(مسافرات امام حسن مجتبى علیه السلام و یزید به روم و آزمونى بزرک در بارکاه امبراطور)-تألیف (علی کاظمی)؟
با سلام و احترام
    متاسفانه کتاب مورد نظرتان در کتابخانه موجود نیست.
با سلام و عرض ادب دانشجوی ارشد دانشگاه صفاهان هستم . می خواهم از پایان نامه های دانشگاه برای مطالعات خود استفاده کنم. دو سوال: 1- آیا شرایط خاصی دارد؟ 2- چه زمانی می توانم در کتابخانه حضور پیدا کنم؟ با سلام و عرض ادب دانشجوی ارشد دانشگاه صفاهان هستم . می خواهم از پایان نامه های دانشگاه برای مطالعات خود استفاده کنم. دو سوال: 1- آیا شرایط خاصی دارد؟ 2- چه زمانی می توانم در کتابخانه حضور پیدا کنم؟
با سلام و احترام
     امکان استفاده حضوری از پایان نامه ها برای دانشجویان سایر مراکز و دانشگاه ها وجود ندارد و با مراجعه به سامانه thesisdl.ui.ac.ir و ثبت ایمیل دانشگاهی خود می توانید پایان نامه مورد نظر را مطالعه نمایید. شماره تماس بخش پایان نامه ها: 37933182
 
سلام و وقت بخیر . یکی از دوستان من دانشجوی دکتری در عراق هستند و به چند نسخه خطی نیاز دارند که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان موجود هست.لیست کتاب ها رو می‌فرستم برای شما . خواستم بدونم آیا نسخه خطی به شکل پی دی آف در دسترس هست تا من برای دوستم ارسال کنم و‌طریقه دسترسی در شرایط کرونایی به چه صورت هست ؟ سلام و وقت بخیر . یکی از دوستان من دانشجوی دکتری در عراق هستند و به چند نسخه خطی نیاز دارند که در کتابخانه مرکزی دانشگاه اصفهان موجود هست.لیست کتاب ها رو می‌فرستم برای شما . خواستم بدونم آیا نسخه خطی به شکل پی دی آف در دسترس هست تا من برای دوستم ارسال کنم و‌طریقه دسترسی در شرایط کرونایی به چه صورت هست ؟
با سلام و ادب
پس از جستجوی نسخه خطی مورد نظر، با کلیک روی علامت پی دی اف قرمز رنگ کنار هر کتاب، نسخه خطی مورد نظر مشاهده می شود و با فلش هایی که در پایین صفحه قرار گرفته مرور صفحات امکان پذیر است. کلیه نسخه های خطی دانشگاه اصفهان به صورت رایگان قابل دسترس و مطالعه بوده و در صورت نیاز به دانلود، هزینه هر اسلاید 1500 ریال است. با ارسال آدرس ایمیل و پرداخت مبلغ، نسخه خطی از طریق ایمیل ارسال می گردد.
رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه رفع اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط کتابخانه
سلام و عرض ادب
   در این خصوص بررسی و پیگیری به عمل آمد و اشتباه صورت گرفته تصحیح گردید. با سپاس
<<   <  1 2 3  >   >>  
Powered by DorsaPortal